EEN VERFRISSENDE
JANUARI BIJEENKOMST VOOR LANDAL
GREENPARKS

Ieder jaar organiseert Landal GreenParks de ‘Januari bijeenkomst’ – een kick-off van het jaar voor zo’n 400 medewerkers uit 9 verschillende landen. Een evenement (plenaire sessie/ activiteiten in sub groepen) met diner, feest en overnachting. Landal wil tijdens dit event alle collega’s informeren en inspireren over de organisatie, de plannen voor aankomend jaar en de strategie voor de toekomst. Net zoals vorig jaar organiseerde en begeleidde SowiesoHelder deze speciale bijeenkomst.

OPLOSSING

Wij lieten de collega’s samen komen op een Landal Greenpark aan het strand. Frisse wind, een brede horizon, dynamiek door golven die heen en weer gaan; kortom een mooi podium om afgevaardigden uit verschillende landen te informeren over de ambities voor de komende jaren en om met elkaar in gesprek te gaan om van gedachten te wisselen en ervaringen uit te delen. We lieten de directie letterlijk een frisse start als kick-off van de bijeenkomst maken, door een sprong in zee. Uit de comfort zone en ontdekken dat je meer kunt dan je denkt!

Landal medewerkers rennen de zee in tijdens bijeenkomst op het strand

RESULTAAT

Wij organiseerden en begeleidden de bijeenkomst van begin tot eind. In groepjes gingen de bezoekers van onderdeel naar onderdeel in vakantie villa’s, in het theater, indoor speeltuin en op het park. Na een inspirerende dag met verschillende, interactieve en inhoudelijke sessies riepen we alle gasten van de bijeenkomst op om de volgende ochtend ook de sprong in zee te maken, uiteraard samen met de directie.

MEER WETEN?
NEEM CONTACT MET
ONS OP

Meer Werk

go2UBL

Ubbelen

strategie & concept

vrouw houdt krat vast

de FNV

Haal de FNV erbij

strategie & concept

DeRegt Cables

Marcom strategie

strategie & concept

adviseur aan het werk

DAK

Binco visuele identiteit
en website

digital & inbound

Vitablend table food

Vitablend

Een opfrisser in strategie & vorm

digital & inbound

Eibir

Elk project een nieuwe site

digital & inbound

yakult-featured

Yakult

85 jaar TV-commercial

film & content

Presenter doing interview and camera focusing

Vattenfall

‘Wij zijn Vattenfall’ Live show

film & content

Meerlanden

Yearround communicatie: Meerlanden Journaal

film & content

man staat op auto in bos

ING

ING REF: DUURZAAM CONCEPT VOOR PROVADA

events & exhibition

TU Delft

Virtueel op de koffie met India

events & exhibition

ING

Happy Hybrid Mode

events & exhibition

tomtom

‘The art of Navigation’ campagne

art & copy

The May 50k

Stichting MS Research
Activatiecampagne

art & copy

De Zorgcirkel

Personeelsmagazine

art & copy