creating your story activating your company

Home

Mensen raken en bewegen. Met verhalen. Met slim werk in geïntegreerde campagnes. Online. Offline. Intern en extern. Maar vooral met emotie.

SowiesoHelder maakt geïntegreerde campagnes waarmee we mensen raken en bewegen. Of het nu collega’s of klanten zijn.

Strategie
Samen bepalen we de emotionele kern van de boodschap…

Concept
…zo brengen we het verhaal verrassend dichtbij…

Creatie
…met middelen waarmee we impact creëren en mensen bewegen.

Strategie

KHG, OGSM, SWA, theoretische modellen genoeg om te bepalen hoe we de boodschap overbrengen. Maar waar het ons om gaat: hoe bewegen we mensen echt? Hoe veranderen we hun gedrag? Hoe raken we de juiste snaar met een duidelijke boodschap? En waarom vertellen we juist deze boodschap?

Concept

Een herkenbaar eigen invalshoek. Nog voor we zoeken naar impactvolle middelen, bekijken we wat de beste creatieve doorvertaling van de kernboodschap is. Want een creatief concept zorgt voor de emotie. Maakt van Bèta Alfa. Verbindt de rechter en de linkerhersenhelft. En raakt het hart.

Creatie

Een duidelijke boodschap is niets zonder verrassende vorm. Daarbij bepalen strategie en concept de middelen. Wij hebben een solide basis in film en evenementen, maar zijn ook sterk in digitale en sociale toepassingen, traditionele printuitingen of buiten-de-doos oplossingen. Van stoel tot step.


Stories


Clients

Ymere
WestlandUtrecht Bank
Vattenfall
TRI
Telfort Zakelijk
TEDx
NS
Nedelandse Loterij
Nationale Nederlanden
InShared
Gemeente Amsterdam
Bright Alley
Uniface
Merin
Meeùs
De Meerlanden
Casio
Barentz
Athlon
Feenstra
Danone
Lab V
Attens
Atrium
FUN Foundation
Timex
Verbond van Verzekeraars
A.T. Kearney
Freecom
Coloplast
ING
Le Champion
AkzoNobel
Fonterra
Yakult
myBrand
Nutricia Advanced Medical Nutrition
Nuon
go2UBL

Members

Jim Piqué

Account Director (Partner)
jim@sowiesohelder.nl
+31 6 44 92 87 41

Joost van Iperen

Sales Director (Partner)
joost@sowiesohelder.nl
+31 6 51 16 16 22

Frans Pootjes

Creative
frans@sowiesohelder.nl
+31 6 11 20 70 00

Eric Stuifbergen

Managing Partner
eric@sowiesohelder.nl
+31 6 45 22 01 67

Ellen Kleverlaan

Copy Writer
ellen@sowiesohelder.nl

Richard Polak

Managing Partner
richard@sowiesohelder.nl
+31 6 51 87 94 22

Thijs Tauw

Project Manager
thijs@sowiesohelder.nl

Serge van Wijngaarden

Creative
serge@sowiesohelder.nl
+31 6 54 94 67 60

Rafael Hernandez

Software Engineer
rafael@sowiesohelder.nl

Annemarie Verbeek

Project Manager
annemarie@sowiesohelder.nl
+31 6 53 31 17 98

Simon Sliphorst

Movie Director
simon@sowiesohelder.nl

Lodewijk Houthoff

Web Developer
lodewijk@sowiesohelder.nl

Jeroen Alofsen

Art Director (Partner)
jeroen@sowiesohelder.nl
+31 6 54 94 43 47

Martin van den Brink

Camera Operator
martin@sowiesohelder.nl

Ralf Kohr

Motion Graphic Designer
ralf@sowiesohelder.nl

Kilian Koekenbier

Graphic Designer
kilian@sowiesohelder.nl

Britt van Leusen

Office/Project Manager
britt@sowiesohelder.nl
+31 20 623 90 06

Jaap Pronk

Editor
jaap@sowiesohelder.nl

Leon Kooij

Editor
leon@sowiesohelder.nl

William Elegeert

Online Project Manager
william@sowiesohelder.nl
+31 6 13 92 42 06

Wenda Been

Project Manager
wenda@sowiesohelder.nl
+31 6 53 22 07 54

Maarten van Griethuysen

Editor
maarten@sowiesohelder.nl